1 200 000 €
3614 €/m²
Property 58141 photo 1
Property 58141 photo 2
Property 58141 photo 3
Property 58141 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 24
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 332 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, iyi, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 800 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 35986
  • Metrekare 7414 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 600 000 € 290 €/m²
  • Nesne kodu 29754
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 12 m
Satılık
1 500 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 65152
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 14002
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 58141
  • Metrekare 332 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 6622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 33347
  • Metrekare 15240 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği