105 000 €
102 €/m²
Property 58103 photo 1
Property 58103 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 614
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1024 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 35449
  • Metrekare 257 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
85 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 58011
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
130 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 62872
  • Metrekare 1240 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği