350 000 €
201 €/m²
Property 56598 photo 1
Property 56598 photo 2
Property 56598 photo 3
Property 56598 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 12000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1741 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
500 000 € 540 €/m²
  • Nesne kodu 58261
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
450 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 26036
  • Metrekare 5908 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
480 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 47339
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği