Satılık - Mezonet 79 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
1392 €/m²
Property 56011 photo 1
Property 56011 photo 2
Property 56011 photo 3
Property 56011 photo 4
Property 56011 photo 5
Property 56011 photo 6
Property 56011 photo 7
Property 56011 photo 8
Property 56011 photo 9
Property 56011 photo 10
Property 56011 photo 11
Property 56011 photo 12
Property 56011 photo 13
Property 56011 photo 14
Property 56011 photo 15
Property 56011 photo 16
Property 56011 photo 17
Property 56011 photo 18
Property 56011 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1940
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Korfu’da satılık 79 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
149 000 € 1201 €/m²
  • Nesne kodu 65014
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği