290 000 € 210 000 €
52 €/m²
Property 55884 photo 1
Property 55884 photo 2
Property 55884 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 4020 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 2400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
250 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 32364
  • Metrekare 12100 m²
  • Denize uzaklık 17500 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği