Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 132 m² Selanik’te
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Sikies Belediyesi
80 000 €
606 €/m²
Nesne kodu
54820
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
132 m²
Bölge
Selanik
Location
Selanik (Yunanistan) | Sikies Belediyesi (Selanik - Banliyöler)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
1,2
Denize mesafe:
1500 m
Havaalanına uzaklık:
13 km
Açıklama
Satılık Arsa 132 metrekare Selanik’te. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 158 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
75 000 €
13 €/m²
Arsa 5760 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
62796
Metrekare
5760 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
110 000 €
110 €/m²
Arsa 1000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
31769
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
67 000 €
475 €/m²
Arsa 141 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
61046
Metrekare
141 m²
Denize uzaklık
1900 m
Satılık
85 000 €
140 €/m²
Arsa 605 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
56020
Metrekare
605 m²
Denize uzaklık
17000 m
Satılık
80 000 €
606 €/m²
Arsa 132 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
54820
Metrekare
132 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
105 000 €
102 €/m²
Arsa 1024 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
58103
Metrekare
1024 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
110 000 €
11 €/m²
Arsa 10000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35683
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
22000 m
Satılık
85 000 €
531 €/m²
Arsa 160 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
58011
Metrekare
160 m²
Denize uzaklık
2700 m
Satılık
100 000 €
1333 €/m²
Arsa 75 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
53281
Metrekare
75 m²
Denize uzaklık
2000 m
Pavlos Leonidis
+30 2310 591 431
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar