580 000 € 550 000 €
3595 €/m²
Property 54574 photo 1
Property 54574 photo 2
Property 54574 photo 3
Property 54574 photo 4
Property 54574 photo 5
Property 54574 photo 6
Property 54574 photo 7
Property 54574 photo 8
Property 54574 photo 9
Property 54574 photo 10
Property 54574 photo 11
Property 54574 photo 12
Property 54574 photo 13
Property 54574 photo 14
Property 54574 photo 15
Property 54574 photo 16
Property 54574 photo 17
Property 54574 photo 18
Property 54574 photo 19
Property 54574 photo 20
Property 54574 photo 21
Property 54574 photo 22
Property 54574 photo 23
Property 54574 photo 24
Property 54574 photo 25
Property 54574 photo 26
Property 54574 photo 27
Property 54574 photo 28
Property 54574 photo 29
Property 54574 photo 30
Property 54574 photo 31
Property 54574 photo 32
Property 54574 photo 33
Property 54574 photo 34
Property 54574 photo 35
Property 54574 photo 36
Property 54574 photo 37
Property 54574 photo 38
Property 54574 photo 39
Property 54574 photo 40
Property 54574 photo 41
Property 54574 photo 42
Property 54574 photo 43
Property 54574 photo 44
Property 54574 photo 45
Property 54574 photo 46
Property 54574 photo 47
Property 54574 photo 48
Property 54574 photo 49
Property 54574 photo 50
Property 54574 photo 51
Property 54574 photo 52
Property 54574 photo 53
Property 54574 photo 54
Property 54574 photo 55
Property 54574 photo 56
Property 54574 photo 57
Property 54574 photo 58
Property 54574 photo 59
Property 54574 photo 60
Property 54574 photo 61
Property 54574 photo 62
Property 54574 photo 63
Property 54574 photo 64
Property 54574 photo 65
Property 54574 photo 66
Property 54574 photo 67
Property 54574 photo 68
Property 54574 photo 69
Property 54574 photo 70
Property 54574 photo 71
Property 54574 photo 72
Property 54574 photo 73

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2003
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 9 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • İç merdiven

Açıklama

Korfu’da satılık 153 metrekare 3-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir yemek odası, bir tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64115
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6349 €/m²
  • Nesne kodu 5766
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
850 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 32886
  • Metrekare 343 m²
  • Rooms 8
Satılık
560 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 62688
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 7
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
540 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 62337
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 65270
  • Metrekare 396 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği