Satılık - Müstakil ev 270 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
385 000 €
1426 €/m²
Property 54424 photo 1
Property 54424 photo 2
Property 54424 photo 3
Property 54424 photo 4
Property 54424 photo 5
Property 54424 photo 6
Property 54424 photo 7
Property 54424 photo 8
Property 54424 photo 9
Property 54424 photo 10
Property 54424 photo 11
Property 54424 photo 12
Property 54424 photo 13
Property 54424 photo 14
Property 54424 photo 15
Property 54424 photo 16
Property 54424 photo 17
Property 54424 photo 18
Property 54424 photo 19
Property 54424 photo 20
Property 54424 photo 21
Property 54424 photo 22
Property 54424 photo 23
Property 54424 photo 24
Property 54424 photo 25
Property 54424 photo 26
Property 54424 photo 27
Property 54424 photo 28
Property 54424 photo 29
Property 54424 photo 30
Property 54424 photo 31
Property 54424 photo 32
Property 54424 photo 33
Property 54424 photo 34
Property 54424 photo 35
Property 54424 photo 36
Property 54424 photo 37
Property 54424 photo 38
Property 54424 photo 39
Property 54424 photo 40
Property 54424 photo 41

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2001
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 5400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 30 km
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • İç merdiven
  • Garaj

Açıklama

Korfu’da satılık 270 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat bir kiler mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
400 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 22885
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
499 000 € 2169 €/m²
  • Nesne kodu 46186
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
520 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 49438
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
410 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 25745
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
480 000 € 2296 €/m²
  • Nesne kodu 36677
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği