2 000 000 €
465 €/m²
Property 54363 photo 1
Property 54363 photo 2
Property 54363 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 4300 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
2 000 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 54363
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Nesne kodu 54632
  • Metrekare 2480 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 900 000 € 966 €/m²
  • Nesne kodu 43803
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 24467
  • Metrekare 17112 m²
  • Denize uzaklık 2670 m
Satılık
2 500 000 €
  • Nesne kodu 2589
  • Metrekare 0 m²
Satılık
1 800 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 31702
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Nesne kodu 46084
  • Metrekare 326 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 14002
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m

Bülten aboneliği