100 000 €
1333 €/m²
Property 53281 photo 1
Property 53281 photo 2
Property 53281 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 15
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 75 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 112 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 59193
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
130 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 62872
  • Metrekare 1240 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m

Bülten aboneliği