160 000 €
579 €/m²
Property 53066 photo 1
Property 53066 photo 2
Property 53066 photo 3
Property 53066 photo 4
Property 53066 photo 5
Property 53066 photo 6
Property 53066 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7000 km

Açıklama

Satılık Arsa 276 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m

Bülten aboneliği