245 000 €
2450 €/m²
Property 5254 photo 1
Property 5254 photo 2
Property 5254 photo 3
Property 5254 photo 4
Property 5254 photo 5
Property 5254 photo 6
Property 5254 photo 7
Property 5254 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 130 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Evia’da satılık 100 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 1550 €/m²
  • Nesne kodu 51227
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
260 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 10023
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 120 m
Satılık
305 000 € 2132 €/m²
  • Nesne kodu 63775
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
310 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 24735
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği