365 000 €
486 €/m²
Property 52514 photo 1
Property 52514 photo 2
Property 52514 photo 3
Property 52514 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 750 metrekare Selanik’te. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 722 €/m²
  • Nesne kodu 36450
  • Metrekare 664 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 540 €/m²
  • Nesne kodu 58261
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
480 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 47339
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 26036
  • Metrekare 5908 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 6620
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği