160 000 € 150 000 €
25 €/m²
Property 52249 photo 1
Property 52249 photo 2
Property 52249 photo 3
Property 52249 photo 4
Property 52249 photo 5
Property 52249 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 5856 metrekare Selanik’te.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42892
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği