Satılık - Mezonet 280 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
450 000 €
1607 €/m²
Property 5220 photo 1
Property 5220 photo 2
Property 5220 photo 3
Property 5220 photo 4
Property 5220 photo 5
Property 5220 photo 6
Property 5220 photo 7
Property 5220 photo 8
Property 5220 photo 9
Property 5220 photo 10
Property 5220 photo 11
Property 5220 photo 12
Property 5220 photo 13
Property 5220 photo 14
Property 5220 photo 15
Property 5220 photo 16
Property 5220 photo 17
Property 5220 photo 18
  • Nesne kodu 5220
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 280 m²
  • Arazi büyüklüğü 200 m²
  • Bölge Pieria
  • Location Pieria (idari bölge) (Makedonya)
  • Oda sayısı 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 6: гостиная с кухней, зала с камином, 4 спальни, 4 санузла(ванная), кладовая
  • Diğer olanaklar: отопление на дизеле, камин, кухонные шкафы, мебелирован, кладовая, двор
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Pieria’da satılık 280 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği