İstek üzeri
Property 51916 photo 1
Property 51916 photo 2
Property 51916 photo 3
Property 51916 photo 4
Property 51916 photo 5
Property 51916 photo 6
Property 51916 photo 7
Property 51916 photo 8
Property 51916 photo 9
Property 51916 photo 10

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Girit’te kiralık 101 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • Nesne kodu 62228
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
950 000 € 12179 €/m²
  • Nesne kodu 60124
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Nesne kodu 65234
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 3100 m
Satılık
499 000 € 1996 €/m²
  • Nesne kodu 55969
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 4
Satılık
520 000 € 2080 €/m²
  • Nesne kodu 65972
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 9
Seçkin Satılık
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 62907
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Nesne kodu 57386
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
350 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 59695
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği