Satılık - Mezonet 124 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
140 000 €
1129 €/m²
Property 51414 photo 1
Property 51414 photo 2
Property 51414 photo 3
Property 51414 photo 4
Property 51414 photo 5
Property 51414 photo 6
Property 51414 photo 7
Property 51414 photo 8
Property 51414 photo 9
Property 51414 photo 10
Property 51414 photo 11
Property 51414 photo 12
Property 51414 photo 13
Property 51414 photo 14
Property 51414 photo 15
Property 51414 photo 16
Property 51414 photo 17
Property 51414 photo 18
Property 51414 photo 19
Property 51414 photo 20
Property 51414 photo 21
Property 51414 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 1300 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Korfu’da satılık 124 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
149 000 € 1201 €/m²
  • Nesne kodu 65014
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47411
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
180 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 52464
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği