Satılık - Ticari mülk 45 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez Kipseli
65 000 €
1444 €/m²
Property 50418 photo 1
Property 50418 photo 2
Property 50418 photo 3
Property 50418 photo 4
Property 50418 photo 5

Ayrıntılar

  • Karlılık: 5,90%
  • Yapım Yılı: 1970
  • Yenileme yılı: 2004
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 45 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 429 €/m²
  • Nesne kodu 30126
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
65 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 50418
  • Metrekare 45 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
60 000 € 1621 €/m²
  • Nesne kodu 9320
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği