60 000 €
1579 €/m²
Property 50200 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 38 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
50 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 9212
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 34861
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
65 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 50418
  • Metrekare 45 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği