Satılık - Mezonet 90 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
26 000 €
289 €/m²
Property 50137 photo 1
Property 50137 photo 2
Property 50137 photo 3
Property 50137 photo 4
Property 50137 photo 5
Property 50137 photo 6
Property 50137 photo 7
Property 50137 photo 8
Property 50137 photo 9
Property 50137 photo 10
Property 50137 photo 11
Property 50137 photo 12
Property 50137 photo 13
Property 50137 photo 14
Property 50137 photo 15
Property 50137 photo 16
Property 50137 photo 17

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 2800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 21 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 90 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat salon mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 588 €/m²
  • Nesne kodu 57790
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
24 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 58441
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
26 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 50137
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
29 000 € 1208 €/m²
  • Nesne kodu 64973
  • Metrekare 24 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği