130 000 €
325 €/m²
Property 49616 photo 1
Property 49616 photo 2
Property 49616 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Satılık çit Arsa 400 metrekare Selanik’te. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 61517
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
105 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 58103
  • Metrekare 1024 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m

Bülten aboneliği