160 000 €
32 €/m²
Property 49478 photo 1
Property 49478 photo 2
Property 49478 photo 3
Property 49478 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 190 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42892
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
130 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 43830
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35985
  • Metrekare 1266 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m

Bülten aboneliği