75 000 € 70 000 €
1750 €/m²
Property 46997 photo 1
Property 46997 photo 2
Property 46997 photo 3
Property 46997 photo 4
Property 46997 photo 5
Property 46997 photo 6
Property 46997 photo 7
Property 46997 photo 8
Property 46997 photo 9
Property 46997 photo 10
Property 46997 photo 11
Property 46997 photo 12
Property 46997 photo 13
Property 46997 photo 14
Property 46997 photo 15
Property 46997 photo 16
Property 46997 photo 17
Property 46997 photo 18
Property 46997 photo 19
Property 46997 photo 20
Property 46997 photo 21
Property 46997 photo 22
Property 46997 photo 23
Property 46997 photo 24
Property 46997 photo 25
Property 46997 photo 26
Property 46997 photo 27
Property 46997 photo 28

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1934
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 21 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Depo
  • İç merdiven

Açıklama

Korfu’da satılık 40 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
85 000 € 1214 €/m²
  • Nesne kodu 29437
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği