2 500 000 €
634 €/m²
Property 46275 photo 1
Property 46275 photo 2
Property 46275 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 3700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Satılık Arsa 3940 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 2364 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 €
  • Nesne kodu 2589
  • Metrekare 0 m²
Satılık
2 200 000 € 443 €/m²
  • Nesne kodu 37918
  • Metrekare 4960 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Nesne kodu 54632
  • Metrekare 2480 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59326
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Nesne kodu 46084
  • Metrekare 326 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 900 000 € 966 €/m²
  • Nesne kodu 43803
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği