Satılık - Ticari mülk 67 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey
65 000 €
970 €/m²
Property 46270 photo 1
Property 46270 photo 2
Property 46270 photo 3
Property 46270 photo 4
Property 46270 photo 5
Property 46270 photo 6
  • Nesne kodu 46270
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Ticari mülk
  • Metrekare 67 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Kuzey (Attica)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 67 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği