50 000 €
746 €/m²
Property 46194 photo 1
Property 46194 photo 2
Property 46194 photo 3
Property 46194 photo 4
Property 46194 photo 5
Property 46194 photo 6
Property 46194 photo 7
Property 46194 photo 8
Property 46194 photo 9
Property 46194 photo 10

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 1950
  • Koşul: Eski inşaat
  • Denize mesafe: 2200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Hizmetler

  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 67 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
60 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 64907
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 51485
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
50 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 65258
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 642 €/m²
  • Nesne kodu 30771
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 35624
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği