40 000 €
29 €/m²
Property 43842 photo 1
Property 43842 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1750 m
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Açıklama

Satılık Arsa 1352 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
59 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 13897
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
40 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43842
  • Metrekare 1352 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
35 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 13836
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
40 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 14941
  • Metrekare 704 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği