130 000 €
464 €/m²
Property 43830 photo 1
Property 43830 photo 2
Property 43830 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 280 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
120 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 35449
  • Metrekare 257 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
105 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 58103
  • Metrekare 1024 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 59193
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği