2 900 000 €
966 €/m²
Property 43803 photo 1
Property 43803 photo 2
Property 43803 photo 3
Property 43803 photo 4
Property 43803 photo 5
Property 43803 photo 6
Property 43803 photo 7

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 16
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3000 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 5000 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 900 000 € 966 €/m²
  • Nesne kodu 43803
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59326
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
2 500 000 €
  • Nesne kodu 2589
  • Metrekare 0 m²
Satılık
2 500 000 € 634 €/m²
  • Nesne kodu 46275
  • Metrekare 3940 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
4 300 000 € 2866 €/m²
  • Nesne kodu 56667
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Nesne kodu 54632
  • Metrekare 2480 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği