Property 42892 photo 1
Property 42892 photo 2
Property 42892 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2,4
  • Denize mesafe: 1400 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 310 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 744 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 210 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 55884
  • Metrekare 4020 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42892
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
130 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 62872
  • Metrekare 1240 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
640 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 21016
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m

Bülten aboneliği