60 000 €
119 €/m²
Property 42880 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,5
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 502 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
60 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 32860
  • Metrekare 552 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 13403
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
75 000 € 1071 €/m²
  • Nesne kodu 5846
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 7742
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
85 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 42874
  • Metrekare 493 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği