Satılık - Mezonet 85 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
150 000 €
1765 €/m²
Property 42146 photo 1
Property 42146 photo 2
Property 42146 photo 3
Property 42146 photo 4
Property 42146 photo 5
Property 42146 photo 6
Property 42146 photo 7
Property 42146 photo 8
Property 42146 photo 9
Property 42146 photo 10
Property 42146 photo 11
Property 42146 photo 12
Property 42146 photo 13
Property 42146 photo 14
Property 42146 photo 15
Property 42146 photo 16
Property 42146 photo 17
Property 42146 photo 18
Property 42146 photo 19
Property 42146 photo 20
Property 42146 photo 21
Property 42146 photo 22
Property 42146 photo 23
Property 42146 photo 24
Property 42146 photo 25
Property 42146 photo 26
Property 42146 photo 27
Property 42146 photo 28
Property 42146 photo 29

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yenileme yılı: 1980
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 12 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 85 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 1. kat salon, bir mutfak mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 909 €/m²
  • Nesne kodu 52464
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 3
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47411
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
149 000 € 1201 €/m²
  • Nesne kodu 65014
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği