130 000 €
456 €/m²
Property 40245 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 285 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 228 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 39256
  • Metrekare 5870 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği