180 000 €
30 €/m²
Property 39256 photo 1
Property 39256 photo 2
Property 39256 photo 3
Property 39256 photo 4
Property 39256 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 5870 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği