550 000 € 530 000 €
630 €/m²
Property 38591 photo 1
Property 38591 photo 2
Property 38591 photo 3
Property 38591 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 4300 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 840 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 341 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 62414
  • Metrekare 6760 m²
  • Denize uzaklık 3250 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
450 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 26036
  • Metrekare 5908 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
750 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 29441
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
480 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 47339
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 16326 €/m²
  • Nesne kodu 36084
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
480 000 € 722 €/m²
  • Nesne kodu 36450
  • Metrekare 664 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
640 000 € 422 €/m²
  • Nesne kodu 38793
  • Metrekare 1515 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
640 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 21016
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
800 000 € 3921 €/m²
  • Nesne kodu 42888
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği