1 000 000 € 760 000 €
93 €/m²
Property 38440 photo 1
Property 38440 photo 2
Property 38440 photo 3
Property 38440 photo 4
Property 38440 photo 5
Property 38440 photo 6
Property 38440 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 8125 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1800 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 58141
  • Metrekare 332 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 6622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14400
  • Metrekare 5274 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
860 000 € 814 €/m²
  • Nesne kodu 32441
  • Metrekare 1056 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 33347
  • Metrekare 15240 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
855 000 € 282 €/m²
  • Nesne kodu 20474
  • Metrekare 3025 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği