40 000 €
77 €/m²
Property 37907 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 518 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 19652
  • Metrekare 524 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
35 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 13836
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
40 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 37907
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
42 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 14016
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
50 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 30173
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği