270 000 €
34 €/m²
Property 37026 photo 1
Property 37026 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 7720 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 3088 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
220 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 8212
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 6620
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği