Property 35985 photo 1
Property 35985 photo 2
Property 35985 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 6
  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık Arsa 1266 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 760 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 606 €/m²
  • Nesne kodu 54820
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 500 000 € 202 €/m²
  • Nesne kodu 35986
  • Metrekare 7414 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
45 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57345
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
33 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 37621
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
800 000 € 16326 €/m²
  • Nesne kodu 36084
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 500 000 € 375 €/m²
  • Nesne kodu 65152
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59326
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği