140 000 €
673 €/m²
Property 35693 photo 1
Property 35693 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 208 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 162 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 43830
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m

Bülten aboneliği