110 000 €
11 €/m²
Property 35683 photo 1
Property 35683 photo 2
Property 35683 photo 3
Property 35683 photo 4
Property 35683 photo 5
Property 35683 photo 6
Property 35683 photo 7
Property 35683 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 22000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
130 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 43830
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
120 000 € 740 €/m²
  • Nesne kodu 7857
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 466 €/m²
  • Nesne kodu 35449
  • Metrekare 257 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 62872
  • Metrekare 1240 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 59193
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği