120 000 €
466 €/m²
Property 35449 photo 1
Property 35449 photo 2
Property 35449 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 257 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 210 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35985
  • Metrekare 1266 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 62872
  • Metrekare 1240 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
120 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 61517
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
105 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 58103
  • Metrekare 1024 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği