Satılık - Ticari mülk 72 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
60 000 €
833 €/m²
Property 35059 photo 1
Property 35059 photo 2
Property 35059 photo 3
Property 35059 photo 4

Ayrıntılar

  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 72 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
70 000 € 429 €/m²
  • Nesne kodu 30126
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Bülten aboneliği