55 000 € 35 000 €
875 €/m²
Property 34861 photo 1
Property 34861 photo 2
Property 34861 photo 3
Property 34861 photo 4
Property 34861 photo 5

Ayrıntılar

  • Isıtma: diğer
  • Denize mesafe: 7500 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 40 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
45 000 € 1125 €/m²
  • Nesne kodu 36691
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 34861
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
50 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 9212
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 50418
  • Metrekare 45 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği