30 000 €
109 €/m²
Property 32862 photo 1
Property 32862 photo 2
Property 32862 photo 3
Property 32862 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 275 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 50 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43842
  • Metrekare 1352 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
40 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 37907
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
40 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 38396
  • Metrekare 606 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
30 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 32861
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
42 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 14016
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
40 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 14941
  • Metrekare 704 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
37 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 13426
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
37 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 13430
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
30 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32862
  • Metrekare 275 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği