180 000 €
125 €/m²
Property 32732 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,25
  • Denize mesafe: 11700 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1434 metrekare Selanik’te. Daire ruhsatlı 359 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 32364
  • Metrekare 12100 m²
  • Denize uzaklık 17500 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 39256
  • Metrekare 5870 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği