Property 32476 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 16500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 17200 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
75 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 62796
  • Metrekare 5760 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 61070
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
5 900 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 8350
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
2 000 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 54363
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 58141
  • Metrekare 332 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği