860 000 €
814 €/m²
Property 32441 photo 1
Property 32441 photo 2
Property 32441 photo 3
Property 32441 photo 4
Property 32441 photo 5
Property 32441 photo 6
Property 32441 photo 7
Property 32441 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 1056 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 3921 €/m²
  • Nesne kodu 42888
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 38440
  • Metrekare 8125 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 000 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 40861
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
750 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 29441
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
860 000 € 814 €/m²
  • Nesne kodu 32441
  • Metrekare 1056 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 33347
  • Metrekare 15240 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Nesne kodu 58141
  • Metrekare 332 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14400
  • Metrekare 5274 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
800 000 € 16326 €/m²
  • Nesne kodu 36084
  • Metrekare 49 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
700 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 62414
  • Metrekare 6760 m²
  • Denize uzaklık 3250 m

Bülten aboneliği