400 000 €
160 €/m²
Property 32371 photo 1
Property 32371 photo 2
Property 32371 photo 3
Property 32371 photo 4
Property 32371 photo 5
Property 32371 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 500 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
420 000 € 558 €/m²
  • Nesne kodu 65454
  • Metrekare 752 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Nesne kodu 38591
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
350 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 56598
  • Metrekare 1741 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 26036
  • Metrekare 5908 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
480 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 47339
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 32371
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
500 000 € 540 €/m²
  • Nesne kodu 58261
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği