Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1000 m² Selanik’te
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Pilea
Elaiones
110 000 €
110 €/m²
Nesne kodu
31769
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1000 m²
Bölge
Selanik
Location
Elaiones (Türkçe) (Pilea) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
4000 m
Havaalanına uzaklık:
7 km
Açıklama
Satılık Arsa 1000 metrekare Selanik’te. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
İstek üzeri
Arsa 1266 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35985
Metrekare
1266 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
120 000 €
2264 €/m²
Arsa 53 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
59193
Metrekare
53 m²
Denize uzaklık
1700 m
Satılık
150 000 €
681 €/m²
Arsa 220 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
49885
Metrekare
220 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
160 000 €
150 000 €
25 €/m²
Arsa 5856 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
52249
Metrekare
5856 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
130 000 €
464 €/m²
Arsa 280 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
43830
Metrekare
280 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
120 000 €
466 €/m²
Arsa 257 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35449
Metrekare
257 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
110 000 €
110 €/m²
Arsa 1000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
31769
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
128 000 €
120 000 €
857 €/m²
Arsa 140 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
56853
Metrekare
140 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
150 000 €
867 €/m²
Arsa 173 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
64003
Metrekare
173 m²
Denize uzaklık
23000 m
Satılık
140 000 €
673 €/m²
Arsa 208 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35693
Metrekare
208 m²
Denize uzaklık
1500 m
Anastasia Sidiropoulou
+30 2310 591 431
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar